Suunto APP | Suunto Mobil Uygulama

Aktif yaşamınızı etkinleştirin.
Suunto uygulaması sizi aktiviteleriniz ve maceralarınız hakkında bilgilendirir. Kullanışlı arayüzü ile gelişiminizi takip etmenizi kolaylaştırır. Suunto 3, 5, 7, 9 modelleri için saatinizde kullanmayı tercih ettiğiniz spor modlarınızı özelleştirebilirsiniz. Suunto mobil uygulaması ile telefonuza gelen arama, SMS, Whatsapp vb bildirimleri saatinizde görebilirsiniz. 

Suunto 3 saatinizde cep telefonunuzdan bağlı GPS üzerinden Suunto uygulamasını kullanarak hızınızın ve mesafenizin yanı sıra rotanızı da görebilirsiniz.

Ambit 3 ve Traverse modelleri ise Suunto uygulamasıyla etkinlikleri senkronize edebilir, GPS'i optimize edebilir ve ortak hizmetlere bağlanabilir.

Planla ve git
Suunto uygulamasıyla kendi rotanızı planlayabilir, saatinizle senkronize edip yeni aktivite ve maceralara çıkabilirsiniz. Dilerseniz aktivite ve macera geçmişinizi telefonunuz üzerinden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Yeni bir rotaya veya maceraya çıkarken, nereden başlayacağınızı kestirmek genellikle zordur. Böyle bir durumda Suunto mobil uygulamasındaki popüler başlangıç noktalarına göz atabilirsiniz. Bu ısı haritaları, tüm dünyadaki Suunto kullanıcıları tarafından sıklıkla kullanılan rotalardan oluşturulmuştur. Ayrıca Suunto mobil uygulaması ile günlük, aylık ve yıllık olarak kendi kişisel ısı haritalarınızı görebilirsiniz. Rotanızı planlarken, rotalara ara noktalar da ekleyebilirsiniz. Ayrıca bir sonraki yarışınız, aktiviteniz veya maceranız için hazır bir .gpx dosyasını Suunto uygulaması ile saatinize aktarabilirsiniz (Suunto 5, 7, 9 serileri için geçerlidir.)

Popüler spor ve sağlık uygulamarına bağlanın
Suunto 5 ile yaptığınız aktiviteleri ve maceralarınızı Suunto uygulaması dışında dilerseniz Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, Endomondo, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker ve daha fazlası. en popüler spor ve sağlık uygulamalarına aktarabilirsiniz.

Suunto topluluğu, her gün ilham verici hikayeler ve deneyimler paylaşan canlı ve aktif bir gruptur. Suunto uygulaması ile paylaşımlarınızı kişiselleştirilebilir, mesafe, kalori, hız, tempo, süre, kalp atış hızı, irtifa ve hatta maksimum hızı paylaşmak isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

Suunto uygulamasını kullanabilmeniz için mobil cihazınızın aşağıdaki minimum gereksinimleri karşılaması gerekmektedir:

Android gereksinimleri:
Android 5.0 veya üstü
Bluetooth 4.0
Google Play hizmetleri,
Wear OS by Google yüklü (Suunto 7 için)

Android cihazınıza Suunto uygulamasını indirmek için tıklayın

iPhone gereksinimleri:
iOS 13.0 veya üstü

iOs cihazınıza Suunto uygulamasını indirmek için tıklayın

Alışveriş Sepetim