Suunto 9 Peak


 • Suunto 9 Peak Full Titanyum Black SS050759000
  Sepette İndirim
  4 SAATTE TESLİMAT
  Suunto 9 Peak Full Titanyum Black SS050759000
  34,879 TL
  Vade Farksız 6 Taksit
 • Suunto 9 Peak Moss Gray SS050524000
  Sepette İndirim
  4 SAATTE TESLİMAT
  Suunto 9 Peak Moss Gray SS050524000
  16,319 TL
  Vade Farksız 6 Taksit
 • Suunto 9 Peak Birch White Titanyum SS050519000
  Sepette İndirim
  4 SAATTE TESLİMAT
  Suunto 9 Peak Birch White Titanyum SS050519000
  20,149 TL
  Vade Farksız 6 Taksit
 • Suunto 9 Peak Granite Blue Titanyum SS050520000
  Sepette İndirim
  4 SAATTE TESLİMAT
  Suunto 9 Peak Granite Blue Titanyum SS050520000
  20,149 TL
  Vade Farksız 6 Taksit
 • Suunto 9 Peak All Black SS050522000
  Sepette İndirim
  4 SAATTE TESLİMAT
  Suunto 9 Peak All Black SS050522000
  16,319 TL
  Vade Farksız 6 Taksit
 • Giyilebilir teknolojinin en dikkat çeken ürünü haline gelen akıllı saatlere bambaşka bir soluk kazandıran Suunto 9 Peak, kullanıcılara birçok konuda çeşitli avantajlar sağlar. Farklı model alternatifleri ve Suunto uygulamasını aktif hale getirdikten sonra sahip olduğu birbirinden zengin fonksiyonlarıyla kullanıcıların beklentilerini karşılamaya uygun olan Suunto akıllı saat modelleri sayesinde sizde girdiğiniz her ortamda dikkat çekebilirsiniz.
   

  Her geçen gün akıllı saat tasarımlarına farklı modellerin dâhil olduğunu söylemek mümkün. Bu ürünler sayesinde işlevselliğin ön plana çıkması, kullanıcıların hem spor yaparken hem de günlük hayatın içerisinde bu avantajlardan faydalanma imkânı yakalayabilir. Akıllı kol saatler zengin fonksiyonel özelliklerinin olmasının yanı sıra şık tasarımı ile her ortama uyum sağlayabilen ürünlerdir. Bir akıllı telefonun gerçekleştirdiği her aktiviteden faydalanma imkanı sunma özelliği bulunan bu kol saatlerine giyilebilir teknoloji denilmesinin en temel sebebi de budur. Suunto 9 Peak akıllı saatler ile tasarlanan ileri teknoloji harikasını deneyimlemek kullanılan ekipman kalitesiyle bir adım öne çıkmak artık çok daha kolaydır.
   

  Uzun pil ömrüne sahip Suunto 9 Peak akıllı saatler, birbirinden çeşitli tasarımları ve kalp atış hızı takibi gibi sağlık verilerini takip edebilme özelliği ile memnuniyet kazanmaya devam ediyor. Bir akıllı saate en önemli olan sunulan özelliklerden kullanıcıların faydalanabilme oranıdır.
   

  Suunto 9 Peak Özellikleri
  Suunto 9 Peak modeli, birbirinden farklı özellikleriyle beklentileri karşılar ve hayatı kolaylaştırır. Bu özelliklerin en başında gelen egzersiz kaydetme imkanı, saati kullanarak 7/24 yapılan aktiviteleri izlemeye, antrenman yaparken ve diğer aktiviteleri kayıt altında tutarken ayrıntılı şekilde analizler elde etmenizi sağlayan bildirimlerle performansı arttırır.

   

  Suunto 9 Peak akıllı saat modeliyle egzersiz kaydetmek için;

  • Cihaza öncelikle bir kalp atış hızı sensörü takılması gerekir (isteğe bağlı değişir)
  • Egzersiz kaydına başlamak için ekranı aşağı kaydırın ya da üst bölümde yer alan düğmeye basın.
  • Sonrasında egzersiz simgesine bastığınızda, orta düğmeye dokunmak her türlü egzersizi kaydetmek için yeterlidir.
    

  Suunto 9 Peak modeli spor modları ile öne çıkan son derece işlevsel ürünlerdir. Tasarım olarak ultra ince bir estetik güzelliği bulunan bu ürünün spor modları arasında gezinmek için ekranı yukarı ya da aşağı doğru kaydırmak yeterlidir. Yapmanız gereken sadece kullanmak istediğiniz modun üzerine dokunarak seçim yapmaktır. Ek olarak üst ya da altta bulunan düğmeyi kullanarak ekranı kaydırabilir, ortadaki düğme ile seçim yaparak spor modunu aktif hale getirebilirsiniz.
   

  Dokunmatik ekranında açık ve okunabilir göstergelerin olması Suunto 9 Peak ile her türlü aktiviteyi rahatlıkla yapabilmesine olanak tanır. Başlat kısmında yer alan, spor modunda kullanılan öğelere bağlı olarak (GSP, Kalp atış hızı vs.) birçok simge görebilirsiniz. Ekranda yer alan ok işareti, cihaz GPS aradığında gri renkte yanıp sönmeye başlar. Sinyal bulunduğunda ise yeşil renge dönerek kullanıcıya bildirim verir. GPS bulunduğunda bulunduğunuz konumdan yakınlarınıza yer bildirmek mümkün hale gelirken, doğa sporlarında kaybolmadan rahatlıkla performans sergileyebilirsiniz. Kalp atış hızı arayan Suunto 9 Peak ise, arama esnasında gri renkte yanıp sönerken, bir kalp atışı tespit ettiğinde, eğer kalp hızı sensörü kullanılıyorsa bir kemere bağlı olarak kalp şeklinde ya da optik kalp hızı sensörü kullanıldığında kemersiz olarak kalp şeklinde dönerek size haber verir. Pil modunda kullanılan bu ürün, pil bitmeden önce kaç saat daha egzersiz yapabileceğinizi size haber vererek pil tahmini ile daha konforlu bir deneyim yaşamanızı hedefler.
   

  Suunto 9 Peak Akıllı Saat Spor Modları

  Suunto 9 Peak akıllı saat tasarımları, cihaza çok önceden tanımlanan birçok spor modu ile birlikte kullanıcıya sunulur. Bu spor modları, günlük olarak yapılan yürüyüşler olmak üzere triatlon müsabakalarına kadar birçok etkinlik ve aktivitelerde kullanılmak üzere özel şekilde tasarlanıştır. Tasarlanan her bir spor modunda ise tercih edilen spor moduna uygun olacak şekilde, gereken farklı verilere ulaşmanızı sağlayan birçok farklı ekran karşınıza çıkar. Özellikle egzersiz yaparken saat ekranında yer alan size ait verileri Suunto uygulamasını kullanarak özelleştirebilir ve kendinize göre tekrardan düzenleme imkanından faydalanabilirsiniz.
   

  Egzersiz yaparken Suunto 9 Peak tasarımı ile yapmayı istediğiniz farklı hedefler belirlemek ve işlevsel bir akıllı saatle spor esnasında motivasyon kazanabilirsiniz. Eğer seçtiğiniz spor modunda, yaptığınız spora uygun hedefler kısmı bulunuyorsa, kayıt kısmına başlamadan önce ekranı yukarı kaydırmak ya da alt düğmeye dokunarak gerekli ayarlamaları yapmak mümkündür.
   

  Suunto 9 Peak akıllı saatle egzersiz takibi yaparken aynı zamanda bir rotaya ulaşmak için navigasyon kullanabilirsiniz. Kullanılan spor modunun, saatte yer alan navigasyon özelliklerine erişebilmesi için GPS ayarının etkin şekilde kullanılıyor olması gerekir. Spor modunda GPS doğruluğu İyi ya da Tamam şeklinde gözüktüğünde, bir rota seçtiğinizde GPS doğruluğunun En İyi olarak değiştiğini görebilirsiniz.
   

  Suunto 9 Peak akıllı saat modeli ile rotayı sabitleme özelliğini kullanabilirsiniz. Şehir hayatının koşuşturması içerisinde çoğu zaman doğru GPS takibi yapmak zorlayıcı olabilir. Öncelikle saatte tanımlı olan rotayı seçmek ve o rotayı yakından takip etmek mümkün olabilir. Saatin yeni bir GPS ile yol oluşturmak yerine önceden tanımlı olan rotaya olan uzaklığı bulma konusunda daha verimli çalıştığı söylenebilir.
   

  Akıllı saatler, spor aktivitelerinin ve antrenmanların olmazsa olmaz parçası haline gelmiştir. Özellikle bazı spor etkinlikleri zor koşullar altında yapıldığından, her an şarj etmek ve pil dolumu yapmak çok kolay olmayabilir. Bu aşamada Suunto 9 Peak, saatin ihtiyaç duyduğu an pilin bitmesini sağlayan akıllı pil teknolojisine sahip olduğundan pil gücü yönetim sistemiyle uzun süre şarj etmeseniz bile akıllı saati aktif şekilde kullanmaya devam etmenize olanak tanır. Ayrıca bir etkinliğe başlamadan önce, mevcut pil moduna bakarak tahmini pil ömrünün ne kadar kaldığını görebilirsiniz.
   

  Bu ürünlerin sahip olduğu pil modunun yanı sıra, bir sonraki macera için yeterli oranda pil ömrüne sahip olmanızı sağlayan birçok akıllı hatırlatıcıların yer aldığını bilmenizde fayda vardır. Bu anlamda kullanılan bazı hatırlatıcılar, aktivite geçmişine dayalı şekilde öncelikli olabilir. Ayrıca bir aktiviteyi kayıt altına alırken saatin pil ömrünün azaldığına dair bildirim almak istediğinizde Suunto 9 Peak beklentilerinizi karşılar. Örnek vermek gerekirse saatin pil düzeyi %20 olduğunda, size bir kez uyarı bildirimi gelecek ve %10’a düştüğünde yeniden uyarılırsınız.
   

  Suunto 9 Peak, deniz ve havuzda yüzerken de rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün olarak karşınıza çıkar. Akıllı saati, havuzda yüzme modu ile birlikte kullanırken yüzülen mesafeyi tespit edere bildirim vermek için havuz uzunluğunu kullanır. Havuz uzunluğunu bu aşamada yüzmeye başlamadan önce spor modu seçeneklerine göz atarak istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Açık sularda yüzerken ise yüzülen mesafenin toplam ölçümü GPS’ye bağlı olarak ortaya çıkar. Ancak GPS sinyalini suyun altında almak pek mümkün olmadığından, akıllı saati düzenli olarak sudan dışarı çıkarmak önemlidir. Yüzme koşulları GPS için çoğu zaman zorlayıcı olabildiğinden, suya atlamadan önce çok güçlü bir GPS sinyali kullanmak son derece önemlidir.
   

  Suunto 9 Peak Kalitesi Spoterest’de

  Akıllı saatler, günümüzde en sık tercih edilen ve farklı özellikleriyle hayatı kolaylaştıran aksesuarlar arasında yer alır. İhtiyaca yönelik özelliklerle donatılmış bir akıllı saat günlük hayatta ve spor etkinliklerinde daha verimli olmayı sağlar. Ancak bu noktada ürün kalitesi kadar firma seçimi konusunda da titiz davranmak çok önemlidir. Kaliteli üretim sağlamayan firmalardan akıllı saat satın almak, kısa süre içerisinde ürünün deforme olmasına neden olduğundan, beklentilerinizi karşılamayacaktır.
   

  Sporterest bu anlamda her kullanıcının beklentisini karşılayacak çeşitlilikte akıllı saat yelpazesine sahip son derece profesyonel bir firmadır. Spor aktivitelerinde performansınızı arttırmak ya da özel günlerde sevdiklerinize özgün bir hediye sunmak için Sporterest web sitesinde yer alan geniş ürün seçeneklerine göz atabilir, nitelikli ürün ayrıcalığına sahip olmanın verdiği gönül rahatlığını bizzat deneyimleyebilirsiniz. Akıllı saat söz konusu olduğunda öncü marka Sporterest fark yaratmayı sağlayan tasarımlara imza atmaya devam ediyor.


   

Alışveriş Sepetim