Suunto Core All Black SS014279010

Türkiye Distribütörü Garantili !

Alacağınız bu ürün %100 orjinal olup, faturasıyla birlikte anlaşmalı kargo firmamız tarafından size teslim edilecektir.

  • 207
0 TL 3,749.00 TL
Beraberinde Ücretsiz Ürünler
Hediye :
.:: 4 Saatte Teslimat

Bu ürünü saat 16:30'a kadar sipariş verdiğinizde aynı gün tarafınıza teslim edilir. Bu hizmetimiz sadece İstanbul'un bazı ilçeleri için geçerlidir. Detaylar için tıklayın

.:: Kargo Süresi

Bu ürünü saat 16:30'a kadar sipariş verdiğinizde aynı gün tarafınıza kargolanır. İstanbul içi 1 iş günü diğer iller için 1-2 iş günü içerisinde teslimat yapılır.

Suunto Core All Black SS014279010

Estetiği ve sağlamlığı bir arada bulunduran ve fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkan Suunto Core All Black, hem günlük yaşantınızda hem de outdoor aktivitelerizde tercih edebileceğiniz bir saat modelidir. Yükselik ölçer, basınç ölçer, sıcaklık ölçer, su altında 10 metre derinlik ölçer, fırtına alarmı, gün doğumu / gün batımı ve pusula Suunto Core All Black'in başılıca dış mekan özellikleridir.

Ana Özellikler

Yükselik ve basınç ölçer

Yükselik ve basınç ölçer

Gün doğumu ve gün batımı

Gün doğumu ve gün batımı

Dijital pusula

Dijital pusula

Hava durumu bilgisi

Hava durumu bilgisi

En zorlu koşullarda test edilmiştir
Suunto Core All Black, en zorlu koşullarda macera severlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış ve üretilmiştir. Tüm Suunto saatleri gibi, Suunto'nun dahili test ekibi ve dünyanın bir çok ülkesindeki macera severler tarafından en zorlu koşullarda binlerce saat gerçek kullanımla kapsamlı bir şekilde test edilmiştir. Suunto Core All Black, aşırı sıcaklıklar, şok, düşme, kum, toz, nem ve yağmur gibi çeşitli zorlu testlerden geçmiştir. Böylece her türlü maceranızda ve aktivitenizde kendinizden emin bir şekilde Suunto Core All Black'e güvenebilirsiniz.

Hava Durumu
Dış mekan aktiviteleriniz sırasında havanın sıcaklığı ile hava durumu analizlerini ve uyarılarını takip edin. Barometre basıncındaki önemli bir düşüş genellikle bir fırtınanın yaklaştığını ve güvenli bir yere sığınmanız gerektiğini belirtir. Fırtına alarmı aktif olduğunda, Suunto Core All Black size bir alarm verir ve 3 saatlik bir süre boyunca en az 4 hPa / 0,12 inHg basınç düşüşü olduğunda fırtına simgesi yanıp söner. Ayrıca Suunto Core All Black ile gün doğumunu ve gün batımını öğrenebilirsiniz.

Plan resmi
Kasa Ölçüleri: 49,1 x 49,1 x 14,5 mm
Ağırlık: 64 gr
Çerçeve malzemesi: Alüminyum
Cam malzemesi: Mineral kristal
Kasa malzemesi: Kompozit
Kordon malzemesi: Silikon
Paket içeriği

Suunto Core All Black, garanti belgesi

Teknik özellikler

DIŞ MEKAN FONKSİYONLARI

Suunto Core All Black
Garanti belgesi

Bankalara özel taksit seçenekleri :