Nabız Bandı


 • Suunto Smart Heart Rate Belt SS050579000 Kalp Atış Hızı Sensörü
  4 SAATTE TESLİMAT
  Suunto Smart Heart Rate Belt SS050579000 Kalp Atış Hızı Sensörü
  2,559 TL
  Vade Farksız 6 Taksit
 • Suunto Smart Sensor Yedek Nabız Kemeri SS021581000
  4 SAATTE TESLİMAT
  Suunto Smart Sensor Yedek Nabız Kemeri SS021581000
  1,449 TL
  Vade Farksız 6 Taksit

 • Nabız ölçer göğüs kemeri kullanarak egzersiz yaparken kendinizi geliştirmek ve akıllı telefonunuzda bulunan egzersiz uygulamalarından faydalanarak kalp atış hızı, nabız ölçer gibi sağlık konularında avantaj sağlar. Sporterest nabız ölçer göğüs bandı kullanarak antrenmanda ve antrenman sonrasında göğüs kemeri kullanarak genel sağlık durumundan haberdar olmak mümkündür. Bu sayede antrenman performansınızı arttırırken, diğer yandan kendinizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

  Nabız ölçer göğüs bandı, kendini geliştirmek amaçlı sürekli olarak koşu ya da yürüyüş yapan kişilerin vazgeçilmezi olur. Spor antrenmanlarında sağlık durumunu takip edebilmek, olası bir aksilik durumunda hiç vakit kaybetmeden müdahale edebilmeyi sağlar. Sağlık verilerinin temel göstergeleri olarak kabul edilen kalp atış hızı, göğsünüzü taktığınız bant sayesinde yakından takip edilebilir hale gelir. Bu ürünlerin aslında bir nevi motor gücünü gösteren en favori aksesuar olduğunu bilmenizde fayda vardır. Spor yaparken kişisel antrenör olarak kullanabileceğiniz göğüs kemeri sağlığınız konusunda risk tespit ettiğinde, akıllı telefonunuzda bildirim gelerek size haber verir.

  Nabız Ölçer Göğüs Bandı ile Kalp Atış Hızını Takip Edin
  İnsan vücudunda yer alan kasların verimli şekilde çalışmaya devam edebilmesi için enerji ve oksijene ihtiyacı vardır. Bununla beraber kasların çalışmaya başlaması, ortaya çıkan toksinlerin ortadan kaldırılması konusunda da etkin rol oynar. Kalp, vücutta kanı daha hızlı bir şekilde dolaştırmak için ilgilidir. Bu durum kardiyovasküler sistemin bir görevi olarak kabul görür. Spor aktivitelerinde antrenmanın daha iyi performansla geçmesi için kalbin sağlıklı şekilde çalışması çok önemlidir.

  Vücutta yer alan kasların etkili ve güçlü çalışarak kalbin performansını arttırmak için eğitilmesi gerekir. Doğru bir antrenman programı uygulayarak kalbin daha iyi çalışması açısından onu eğitebilirsiniz. Bunu sağlamak amacıyla en yüksek kalp atış hızı dakikada 160 ve üzeri iken, en düşük kalp atış hızının 80-120 arası olması önemlidir. Bu sayede kalp spor yaparken dinlenirken, diğer yandan daha verimli ve güçlü bir şekilde çalışabilecektir. Kalbin doğru şekilde eğitildiği ve çalışma veriminin arttığını öğrenmek için nabız ölçer göğüs kemeri kullanarak bunu dilediğiniz her an ölçmek mümkündür.

  Nabız ölçer göğüs bandı, harcadığınız eforun daha basit ve kolay bir şekilde ölçülmesi konusunda size yardımcı olur. Bu sayede çok daha iyi bir şekilde antrenman yaparken aynı zamanda kendinizi geliştirmenizi sağlar. Sporterest nabız ölçer göğüs bandı kullanarak egzersiz uygulamalarından kalp atış hızını yakından takip edebilirsiniz.

  Kalp atış hızı, yüksek efor gerektiren spor dallarında antrenmanları en iyi biçimde yönetebilmek ve fiziksel durumu yakından takip ederek gerekli değerlendirmeleri yapabilmek içim en ideal gösterge olarak karşınıza çıkar. Bir antrenmanda en önemli olan hedefe doğru yoğunluk seviyesi, dinlenme, yorgunluk, antrenman sırasında eforun doğru şekilde yönetilmesi, yağ yakımını en iyi hale getirme gibi unsurlardır. Başlangıç seviyesinde sporcuların yaptığı en büyük hata genelle çok hızlı başlayarak hızlı şekilde yorulmaya neden olmaktır. Kalbin izin verdiği kadar yürümeli, koşmalı ve kademeli olacak şekilde hızlanmak üzere egzersizlere düzenli şekilde devam etmeniz gerekir. Nabız ölçer göğüs kemerini kullanarak doğru şekilde antrenman yapabilir, beklediğiniz sonucu daha rahat bir şekilde elde edebilirsiniz.

  Sporterest web sitesinde yer alan nabız ölçer göğüs kemeri kullanımı son derece basittir. Çok az enerji harcayan bir teknoloji sayesinde, GPS saatlerle birlikte cihaz akıllı telefona bağlanabilir ve her bakımdan kullanıcıya avantaj sağlar. Bu cihazı satın almadan önce farklı alternatifler arasında değerlendirme yaparken, ürünün akıllı telefonunuzla uyum içerisinde çalışabileceğinden emin olmanız gerekir. Spor antrenmanına başlamadan önce, nabız ölçer göğüs bandının sensörlerini suyla biraz ıslattıktan sonra, kemeri göğsüne yerleştirebilir ve çalışması için düğmesine basabilirsiniz.

  Antrenman sonrasında kalp atış hızı değerlendirmelerinizi egzersiz uygulamasından bulabilir ve bizzat gözlemleyebilirsiniz. Bununla birlikte parkura, hıza, eğime ve hatta yorgunluk seviyenize göre kalp atış hızında oluşan artışı analiz etme fırsatına sahip olabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda yer alan egzersiz uygulaması, eğitim sırasında her bir unsurun gelişim sürecini ve tutarlılığını izlemenizi sağlar. Bu sayede hangi kalp bölgesinde yürüyüp koştuğunu tespit edebilirsiniz. Ancak antrenman sırasında hedefe uyarlanmış olan ve antrenman sürecinde planlanan alanda yapmış olduğunuzda emin olmanız oldukça önemlidir. Bu detaylar sayesinde kendinizi çok daha hızlı bir şekilde geliştirebilir, başlangıç hedefine ya da kapasiteye uygun olmayan antrenmanlardan kaynaklanan gereksiz yorgunluğun önüne daha kolay şekilde geçebilirsiniz.

  Sporterest Nabız Ölçer Göğüs Bandı Kalbinizi Korur
  Kalp, insan vücudunun sağlığını koruması açısından çok önemli bir organdır. Özellikle yüksek performans gerektiren spor aktivitelerini gerçekleştirirken kalbin yorulması çoğunlukla kişilerin istemediği bir durumdur. Bu yorgunluk tüm vücudu ve organları etkilediğinden, spor antrenmanlarında performans düşüklüğü yaşamak kaçınılmaz olurken, diğer yandan sporcu için farklı hastalıkların ortaya çıkması muhtemeldir. Bu nedenle sağlıklı olmak için amatör ya da profesyonel anlamda koşan ya da sürekli olarak yürüyen kişiler için kullanılan ekipmanların belli donanıma sahip olacak şekilde üretilmiş olması gerekir. Sporterest web sitesinde yer alan nabız ölçer göğüs kemeri, bu anlamda spor yapmayı daha verimli ve keyifli hale getirmenizi sağlar. Aynı zamanda kalp atış hızı nabız gibi önemli kişisel verileri takip etmenizi sağlayan bu ürünler spor yaparken teknolojinin getirdiği son gelişmelerden faydalanmanızı sağlar.

  Teknolojik gelişmeler, spor yaparken kişinin kendisine ait verileri daha yakından takip etmesini sağlayan farklı cihazların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Bu ürünlerin başında gelen akıllı telefonlarla bağlantılı şekilde çalışma prensibine sahip nabız ölçer göğüs bandı, spor yapmanın bir eziyet olmaktan çıkıp çok daha eğlenceli bir aktivite olmasına neden olur. Aynı zamanda gereksiz yorgunluğun önüne geçerek göğüs bandı sayesinde vücudunuzu daha doğru kullanmayı öğrenebilirsiniz.

  Sporcular için son yıllarda olmazsa olmaz haline gelen nabız ölçer göğüs bandını satın almadan önce firma seçimi konusunda titiz davranmak sizi bir adım öne taşır. Nitelikli olmayan firmalardan bu ürünü satın aldığınızda, kalite düşüklüğü nedeniyle kısa süre içerisinde deforme olacağından hem zamandan hem de nakitten zarar etmeniz mümkündür. Bu yüzden her zaman kaliteye ve olumlu geri dönüşlerin yaşandığı uzman firmalara şans vermeniz tavsiye edilir.

  Bu anlamda Sporterest aradığınız üst düzey kalite standartlarına sahip nabız ölçer göğüs bandı alternatiflerine ulaşabileceğiniz son derece profesyonel bir firma olarak karşınıza çıkar. Spor yaparken kalp atış hızınızı gelişmiş teknolojisi sayesinde takip edebileceğiniz bu ürünler, firmanın egzersiz uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek verilerinizi takip edebilme imkânı sunar.

  Sporterest web sitesinde yer alan geniş ürün seçenekleri arasından kendiniz için ya da sevdiklerinize şık ve fonksiyonel bir spor ekipmanı hediye etmek istediğinizde tek tıkla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sporterest, birbirinden çeşitli ürün portföyünü kullanıcı istek ve ihtiyaçlarını göz önüne bulundurarak her geçen gün genişletmeye devam ediyor. Kaliteli hizmet ve kolay alışveriş deneyimini nitelikli ürün ayrıcalığını fark ederek yaşamak için Sporterest web sitesine göz atabilir ve uzun yıllara dayanan çalışma tecrübesini sadece tek tıkla sizde deneyimleyebilirsiniz. Söz konusu spor ekipmanları olduğunda Sporterest her anlamda fark yaşamanızı sağlar.
   

Alışveriş Sepetim