Suunto Vertical


 • Suunto Vertical Titanyum Solar Forest SS050859000
  4 SAATTE TESLİMAT
  Suunto Vertical Titanyum Solar Forest SS050859000
  28,119 TL
  Vade Farksız 6 Taksit
 • Suunto Vertical Titanyum Solar Sand SS050860000
  4 SAATTE TESLİMAT
  Suunto Vertical Titanyum Solar Sand SS050860000
  28,119 TL
  Vade Farksız 6 Taksit
 • Suunto Vertical Titanyum Solar Black SS050858000
  4 SAATTE TESLİMAT
  Suunto Vertical Titanyum Solar Black SS050858000
  28,119 TL
  Vade Farksız 6 Taksit
 • Suunto Vertical Titanyum Solar Canyon SS050861000
  4 SAATTE TESLİMAT
  Suunto Vertical Titanyum Solar Canyon SS050861000
  28,119 TL
  Vade Farksız 6 Taksit
 • Suunto Vertical Black Ruby SS050865000
  4 SAATTE TESLİMAT
  Suunto Vertical Black Ruby SS050865000
  21,719 TL
  Vade Farksız 6 Taksit
 • Suunto Vertical Black Sand SS050863000
  4 SAATTE TESLİMAT
  Suunto Vertical Black Sand SS050863000
  21,719 TL
  Vade Farksız 6 Taksit
 • Suunto Vertical All Black SS050862000
  4 SAATTE TESLİMAT
  Suunto Vertical All Black SS050862000
  21,719 TL
  Vade Farksız 6 Taksit
 • Suunto Vertical Black Lime SS050864000
  4 SAATTE TESLİMAT
  Suunto Vertical Black Lime SS050864000
  21,719 TL
  Vade Farksız 6 Taksit
 • Suunto Vertical kol saatleri, her zaman için en iyisini isteyen profesyonel maceracıların beklentilerini karşılayan özelliklere sahip olduğu için çok fazla dikkat çeken bir tasarıma sahiptir. Bazı kullanıcılar için ortalama ürünler beklentileri karşılar nitelikte olsa bile, maceracılar için kullanılan her türlü ekipmanın yüksek donanıma sahip olması ve güvenilir olması çok önemlidir. Suunto Vertical, uzun pil ömrü ve doğru verileri göstermesi sayesinde en yüksek zirvelerde ve zor şartlarda vadilerde kullanıcısına en müthiş arkadaş olmak için yeterlidir. Bu cihazların sahip olduğu sezgisel haritaları, doğada var olan manzaralar hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri size iletir. Su, yollar, kontür çizgileri ve diğer her önemli detayı üç farklı arşta stili şeklinde dokunmatik ekrana yansır.
   

  Suunto akıllı saat modelleri, sahip olduğu çeşitli özelliklerle kullanıcıların beklentilerini karşılarken, web sitesinde yer alan farklı alternatifleri değerlendirerek spor aktivitelerinize anlam katabilirsiniz. Akıllı saatler, günümüzde giyilebilir teknolojinin en dikkat çeken ürünleri olarak bilinir. Farklı model yelpazesiyle her amaca uygun tasarımları bulunan bu ürünler günlük hayatta da birçok avantaj sağlar. Her geçen gün pozisyon ve işlevsellik bakımından farklılık gözlemlene bu ürünler, Suunto Vertical modeliyle sahip olduğu üst düzey performans özelliğini ön plana çıkarır.

  Akıllı kol saatlerinde teknolojik gelişmelerin hız kesmeden sürekli olarak devam etmesi, bu ürünleri zamanı kontrol etmenin çok daha ötesine taşıyarak bu ürünlerin giyilebilir teknoloji olarak nitelendirilmesinin en önemli sebebi haline gelmiştir. Suunto Vertical saatler ise bu ileri seviye teknoloji ile spor aktivitelerinden keyif almanızı sağlar.

   

  Suunto Vertical akıllı saat modelleri, farklı model tasarımları ve kalp atış hızı takibi yapabilme gibi işlevsel özellikleriyle macera sever kullanıcıların doğa sporları sırasında daha çok keyif almasını ve güvenli bir deneyim yaşamasını hedefler. Bu sayede spor yaparken anda kalmak ve verimli bir performans göstermek daha mümkün hale gelir.
   

  Suunto Vertical ile Farkı Yaşayın
  Akıllı saatler söz konusu olduğunda en önemli konu aslında sunulan özelliklerden faydalanma seviyesidir. Suunto Vertical bu anlamda dağ yürüyüşleri gibi zor şartlar altında yerleşik basınç sensörünü kullanarak mutlak olan hava basıncını devamlı olarak ölçen bir tasarıma sahiptir. Bu ölçüm ile irtifa referans değerini baz aldıktan sonra, bu irtifayı ya da hava basıncını kısa sürede hesaplayarak gerekli verileri sunar.
   

  Bu modeli kullanırken saatin yan tarafında ve saatin alt kısmında yer alan iki hava basıncı sensörünün etrafını kir ve tozdan arındırmak son derece önemlidir. Ayrıca sensöre zarar verebilme olasılığına karşı cihazın deliklerine herhangi bir nesne sokmaktan kaçınmakta fayda vardır.

  Cihazı kullanırken dış mekan widget’ına gidebilmek için ise saatin yüzey kısmından ekranı sola kaydırın ve orta düğmeye basılı tutun. Dış mekân widget’ında bu anlamda ekranı aşağı ve yukarı kaydırabilmek için erişilmesi uygun üç görünüş söz konusudur. İlk etapta görünümde mevcut olan sıcaklık seviyesi, irtifa ve barometrik basınç seviyesi görüntülenir.

  Akıllı saatler, bir telefon ya da tabletin yerine getirebildiği pek çok işlemi gerçekleştirebilirken aynı zamanda kol saati görevi gördüğünden son derece dikkat çekici ürünlerdir. Dokunmatik ekranı, bu ürünlerin fonksiyon bakımından daha da zenginleşmesini sağlar.

  Ayrıca bir cep telefonu, spor yaparken bir kişisel antrenman görevi gördüğünden özellikle dağ spor aktivitelerinde zor koşullar altında birçok aktiviteyi yapabilme ve takip edebilme imkânı tanır.

  Suunto Vertigal, en üst düzey güvenlik ortamı oluşturmak için her türlü navigasyon bilgisini çevrimdışı iken rahatlıkla kullanmanızı sağlar. Bu ürüne sahip olduğunuzda pusula, barometre, altimetre sayesinde bulunduğunuz mekâna her bakımdan adapte olabilir ve daha güvende hissedebilirsiniz.

  Suunto Vertical özellikle zorlu koşullar altındayken kullanıcı için adeta bir cankurtaran görevi görebilir. Güncel hava durumuna hâkim olmak, fırtına alarmı ile bir sonraki adımda hava şartlarına vakıf olmak zarar görmekten kaçınmanızı sağlar.

  Akıllı saat söz konusu olduğunda dikkat çeken bir model olan Suunto Vertcal’i rakiplerini geride bırakacak kadar uzun pil ömrüyle beklentileri karşılar. Ayrıca yaklaşık 60 saat kadar doğru GPS takibi ile zirvede ya da doğa şartlarında konum bildirmenizi sağlar. Günlük eğitim ve performans için Suunto Vertical kullanıcıya en iyi arkadaş olabilir.

  Yüzme, kros kayağı, koşu ya da bisiklet sporu yaparken en yüksek verimi bu ürün sayesinde alabilirsiniz. Daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüzde, Sporterest web sitesine göz atarak tırmanma gibi uygulamaları cihaza ekleyip Suunto Vertical’i daha da özelleştirebilirsiniz.

  Macera sevenler için haritalar her zaman çok ilgi çeker. Bu merakı tetikleyen haritaları Suunto Vertical sayesinde her zaman ve her yerde ayrıntılı şekilde inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Bu cihaz dünya çapında ücretsiz şekilde kullanılabilen ayrıntılı çevrimdışı harita ile beraber kullanıcılara sunulur. Bu anlamda haritalar Suunto’nun Suunto uygulamasında yer alan gelişmiş rota navigasyonunu baz alarak tasarlanır.
   

  Suunto Vertical’den üst düzey performans elde etmek için Suunto uygulamasını kullanarak haritaları Suunto Vertical akıllı saatinize indirebilirsiniz. Bu harita için herhangi fazladan bir ödeme yapmanıza da gerek yoktur. Maceraya başlamak için doğru alanı seçtikten sonra indirmek yeterli olacaktır.

  Bu cihazların depolama kapasitesi de oldukça fazla olduğundan, yaklaşık 32 GB kadar harita indirmek mümkün hale gelir. Büyük kapasiteli haritaları indirmek daha uzun sürdüğünden, biraz daha planlı hareket ederek haritaları saatinize daha hızlı bir şekilde indirmeyi mümkün kılabilirsiniz.

   

  Suunto Vertical Fiyatları
  Akıllı saatler kullanıcılar için sadece hayatı kolaylaştırmakla kalmayıp, etkinlik ve eğlenceyi parmak uçlarına getiren ve zorlu şartlar altında sunduğu verilerle daha güvende kalmayı sağlayan ürünlerdir. Yani Suunto Vertical akıllı saatleri kullanarak doğa içerisinde haritayı takip ederek yolunuzu bulabileceğiniz gibi, kalp atış hızı, nabız takibi gibi sağlık verilerini de yakından takip edebilirsiniz.

  Bir akıllı telefonla yapabileceğiniz her şeyi akıllı saati kullanarak yapabilirsiniz. Günlük ihtiyaç duyduğunuz işlevleri yerine getiren akıllı saat, özellikle cep telefonu kullanmanın mümkün olmadığı şartlarda hayatı büyük ölçüde kolaylaştırır.

  Bir akıllı saat satın alırken amacınıza uygun özelliklere sahip olup olmadığına dikkat etmek çok önemlidir. İhtiyacınıza yanıt verebilen bir modele yönelerek üründen maksimum verim elde etmek mümkün hale gelecektir. Diğer yandan akıllı saat seçiminde firma tercihi de çok önemli bir yere sahiptir.

  Bilinmeyen firmalardan akıllı saat satın alındığında, gerekli donanıma sahip olmaması durumunda kısa süre içerisinde arıza verecektir. Ayrıca bu ürünlerle spor etkinlikleri yaparken doğru verilere erişmek pek mümkün değildir.

  Spoterest bu anlamda aradığınız üst düzey kalite standartlarına sahip akıllı saat modellerine ulaşabileceğiniz son derece profesyonel bir firma olarak karşınıza çıkar. Spoterest web sitesinde yer alan geniş ürün seçeneklerine göz atarak, zengin fonksiyonel özellikleri bulunan akıllı saatleri ihtiyacınıza uygun olarak satın alabilirsiniz. Suunto Vertical fiyatlarını karşılaştırdıktan sonra, her zaman Spoterest kalitesine şans vermelisiniz.

  Firmamızdan satın aldığınız her akıllı saat, garanti kapsamında sizlere sunulur. Birbirinden çeşitli ürün arasından kendi ihtiyacınıza en uygun olan akıllı saat tasarımını Spoterest farkıyla satın alın ve kalitenin sunduğu ayrıcalıktan en üst seviyede yararlanın. Spoterest, söz konusu giyilebilir teknoloji olduğunda en yenilikçi ürünlerle karşınıza çıkmaya devam ediyor.   

Alışveriş Sepetim